Hledáme vás, realitní makléři!

Hledáme vás, realitní makléři! 18.05.15

Zajímá vás realitní obchod? Máte zkušenosti, které chcete dál rozvíjet? Chcete dál pracovat jako realitní makléř, ale víte, že to jde jinak a lépe? Pak pojďte k nám! Hledáme posily na novou pobočku v Praze 1!

Otevíráme novou pobočku na Praze 1 a hledáme zkušené kolegy, kteří ctí dohody, mají odpovědnost, vědí, co je to tah na branku a v realitním obchodování vidí svoji budoucnost, na které chtějí pracovat.

Předešlé zkušenosti jsou vítány, ale mnohé se naučíte i u nás. Důležité je, že chcete obchodovat poctivě a dovedete se orientovat na klienta. Podpoříme vás ve vašem úsilí pracovat kvalitně!

Chtějte od své práce víc

Coldwell Banker patří do trojice nejstarších realitních sítí na světě. Věříme, že jen kvalitně vzdělaný makléř dokáže uspět na trhu, a tak do Česka přinášíme propracovaný systém vzdělávání, který je pro naše makléře zdarma, ale i online marketingu a fair play přístupu ke svým kolegům.

Jděte dá ve své kariéře

Chcete-li se jako realitní makléř posunout dál, pak si o naší nabídce přečtěte zde víc a ozvěte se nám. Své životopisy můžete také posílat na email: kariera@coldwellbanker.cz, kontaktní osobou je Gabriela Polívková.

Čekají na vás zbrusu nové kanceláře v samotném centru Prahy, příjemný kolektiv a hlavně – skvělá práce.

Těšíme se na vás!

Další novinky z kategorie