CB University


Společnost Coldwell Banker celosvětově klade velký důraz na trénink a vzdělávání realitních makléřů a nejinak tomu je i v České republice. Věříme, že pouze ti nejkvalitnější makléři se mohou dlouhodobě pohybovat na realitním trhu, budovat své jméno a pravidelně sklízet úspěchy své práce.

Projekt Coldwell Banker University Vám poskytne široké vzdělání v rovině obchodní, právní, marketingové, ale např. i finanční tak, abyste po jeho absolvování mohli sebevědomě rovnou nastoupit do obchodní činnosti.

Logo Coldwell Banker University

Proč studovat s námi?

Získáte doživotní oficiální certifikaci realitního makléře

Realitní kanceláře, které pořádají školení makléřů, často po jejich ukončení také nabízí “certifikáty”, které jsou však ve skutečném světě spíše “diplomy” dané značky a jejich důležitost končí jakmile se například rozhodnete spojit své síly s jinou společností. Naproti tomu certifikát udělovaný společností Coldwell Banker Czech Republic, je oficiálně uznaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR jako doklad k výkonu realitního makléře v České republice, a splňuje podmínky nově připravované zákonné úpravy o regulaci realitního trhu, je udělovaný doživotně a využijete ho plně i mimo společnost Coldwell Banker.

Máte jisté místo v týmu Coldwell Banker

Počítáme s Vámi! Jakmile absolvujete studium, rovnou můžete nastoupit pod naší značku a uzavírat svoje první obchody. My Vám poskytneme plnou podporu.

Studium Vás nestojí ani korunu

Díky programu “Studujte zdarma” máte unikátní možnost projít si prestižním semestrálním studiem bezplatně. Školné Vám totiž vrátíme v plné výši a to dokonce hned, jakmile uzavřete pod značkou Coldwell Banker svůj první realitní obchod. Chceme tak podpořit všechny, kteří to s kariérou realitního makléře myslí vážně, a kteří posílí tým Coldwell Banker.

Ukončené předměty se započítají do dalšího studia

Složením závěrečné zkoušky si navíc můžete požádat o uznání předmětů “Jednání s klientem”, “Zeměměřičství a katastr nemovitostí” a “Oceňování nemovitostí”, a dále tak pokračovat v bakalářském studiu “Oceňování majetku” u našeho partnera Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ).

Můžete navázat na ISO a navíc bez nutnosti skládat test

Po složení závěrečné zkoušky semestrálního studia si v případě zájmu můžete udělat nástavbu k získání certifikace ISO, která je uznávána mezinárodně a má tak celosvětovou platnost. ISO se uděluje vždy na 2 nebo 4 roky a certifikaci osob provádí náš partner – certifikační orgán BIVŠ s.r.o. (Bankovní institut vysoká škola) v souladu se zásadami normy ČSN EN ISO/IEC 17024. Výhodou je, že po získání certifikátu od Coldwell Banker University je uchazeči o ISO odpuštěn test (obě zkoušky jsou totiž kvalitativně stejné), a je třeba pouze vypracovat předem určený projekt.

To mě zajímá. Jak na to?

Podrobné informace o studiu najdete na samostatném webu www.cbuniversity.cz včetně přihlášky ke studiu. Těšíme se na Vás!