Staňte se naším makléřem

Coldwell Banker je nejstarší síť realitních kanceláří na světě a zároveň jedna z trojice největších realitních sítí současnosti. Celosvětově se stala symbolem tradice a spolehlivosti, na kterou navazujeme i my v České republice.

Pokud vyznáváte hodnoty jako je odpovědnost, důvěra a fair play, máte vztah ke kvalitní práci a hledáte místo pro seberealizaci, pak do našeho týmu makléřů zapadnete.

Proč pracovat právě s námi?

  • Coldwell Banker se letos umístila na 6. místě žebříčku magazínu Forbes, sestavený ze společností, které svým zaměstnancům poskytují nejlepší vyvážení mezi kariérou a osobním životem. Nejen tuto strategii přinášíme i my do České republiky. Utvářejte si svou pracovní dobu sami. Buďte zodpovědní za své výsledky. Od nás pro ně dostanete maximální podporu.
  • Jen kvalitně vzdělaní makléři se dlouhodobě udrží na realitním trhu a může odvádět odpovídající práci. Proto máme Coldwell Banker University s propracovaným systémem vzdělávání. Získejte zdarma doživotní oficiální certifikaci realitního makléře uznávanou MŠMT ČR, která není limitovaná pouze na Coldwell Banker. Své vzdělání u nás můžete neustále rozšiřovat a být tak krok před ostatními. Coldwell Banker University vám poskytne široké vzdělání v rovině obchodní, právní, marketingové i finanční tak, abyste po jeho absolvování mohli sebevědomě rovnou nastoupit do obchodní činnosti.
  • Máte své cíle a chcete ve své práci růst? Podpoříme vás! Získejte zkušenosti a postupujte na manažerské pozice nebo až k otevření své vlastní kanceláře.
  • Všechny potřebné dokumenty a podklady pro svou práci budete mít k dispozici kdykoliv a odkudkoliv na naší online wikipedii. Víme, že dobrý makléř tráví hodně času v terénu a nemůže sedět pouze u stolu. Náš systém vám práci maximálně zjednoduší a ušetří spoustu času, který pak můžete věnovat dalším činnostem.
  • Pro vaši práci získáte silnou podporu našeho propracovaného online marketingu, který je naší silnou stránkou.
  • Pokud chcete dělat realitní obchod lépe než dosud, chcete konečně rozjet svou kariéru a máte tah na branku, přijďte mezi nás.
  • Zázemí budete mít v příjemných kancelářích v samotném centru Prahy.

Poznali jste se v tomto popisu? Cítíte, že chcete jít stejným směrem? Potřebujete změnu, která vám umožní být v práci sám/sama sebou?

KONTAKTUJTE NÁS se svým životopisem na email: kariera@coldwellbanker.cz, kontaktní osobou je Gabriela Polívková.

Těšíme se na Vás!